Oferta biura

Naszym celem jest sukces naszych klientów

Od 1996 roku Biuro Rachunkowe zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie rozliczeń księgowych i podatkowych oraz spraw płacowo-kadrowych.

Naszymi klientami są zarówno spółki prawa handlowego, małe i mikro przedsiębiorstwa jak też osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej.

Obsługujemy teren Olecka i Gołdapi. Na życzenie odbieramy dokumenty z siedziby klienta.

Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług korzystamy z najnowszych technologii i oprogramowania, śledzimy wszelkie zmiany gospodarcze i prawne, stale podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, poszerzamy ofertę.

Gwarantujemy pewność i bezpieczeństwo. Posiadamy certyfikat księgowy nr Nr 14256/99 oraz ubezpieczenie OC.

Poszukujemy właściwych i satysfakcjonujących rozwiązań, na bieżąco przekazujemy informacje dotyczące prowadzonej działalności, dbamy o zachowanie wymagań formalnych i prawnych, reprezentujemy przed US i ZUS.

Skontaktuj się z nami, dołącz do grona zadowolonych klientów.

Rachunkowość i doradztwo finansowe

Rachunkowość dla firm

Prowadzenie księgowości przedsiębiorstw wymaga wiedzy, precyzji i ciągłego monitorowania zmian zachodzących w prawie i otoczeniu gospodarczym.

Doświadczenie i kwalifikacje posiadane przez naszych pracowników pozwalają nam na kompleksową obsługę klientów o zróżnicowanej formie i profilu prowadzonej działalności.

Klienci indywidualni

Poza rachunkowością dla firm, świadczymy również usługi na rzecz klientów indywidualnych. Pomagamy w kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS, przygotowujemy zeznania podatkowe, realizujemy zlecenia indywidualne.

Usługi dodatkowe

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę nawiązalismy współpracę z firmami oferującymi usługi wspierające prowadzenie działalności. Polecamy Państwu firmy  przez nas sprawdzone.

Dane kontaktowe

Janusz Rękawek

Plac Wolności 7A
19-400 Olecko

tel. 87 520 04 41
tel. kom. 502 540 967
fax. 87 520 45 87

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7.30-15.30

Newsletter

Zapisz się do newslettera, będziemy Cię informować o najbliższych wydarzeniach