Biuro rachunkowe w Olecku

Tak staramy się pracować my i tak działacie Wy - nasi Klienci.

Pełni pasji i zaangażowania, nie licząc czasu i nieprzespanych nocy, często w stresie, bez względu na pojawiające się przeszkody konsekwentnie kroczycie trudną, wyboistą drogą od marzenia do sukcesu. A my mamy szczęście towarzyszyć Wam w tej drodze.

Stanowimy wsparcie w sytuacjach kryzysu, dbamy o finansowe i prawne aspekty działalności, wciąż odkrywamy nowe możliwości. Uczymy się rozwiązując Wasze problemy, rozwijamy się tworząc dla Was nowe rozwiązania.

To właśnie Wy - PROFESJONALIŚCI z PASJĄ, natchnęliście nas do stworzenia projektu 3P.

W tym miejscu ukażą się informacje o ludziach, z którymi współpracujemy, pokażemy ich codzienną pracę, sukcesy, które już osiągnęli, plany jakie mają na przyszłość, rady jakie mają dla stawiających pierwsze kroki w budowaniu swojego biznesu.

Naszym celem jest sukces naszych klientów

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUŚ I PRZYJACIELE

Trudno mówić z przekonaniem o czymś, czego się nie zna, czego się nie doświadczyło. Niełatwo także wyjaśnić skąd bierze się moja fascynacja ludźmi z którymi i dla których pracujemy na co dzień. Dlatego zabrałam swoją ekipę do miejsca, w którym nasz Projekt 3P będzie miał swój początek. Miejsca stworzonego przez kobietę, która od zawsze  jest dla mnie uosobieniem pasji, perfekcji i skuteczności. Miejsca magicznego, bo wypełnionego po brzegi radością, śmiechem, dziecięcą fantazją i szczerością. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Panie i Panowie, witamy w Kubusiowym świecie. 

 

MEZOMORF FITNESS & GYM

Tomasz Zubkowicz - certyfikowany Instruktor Kulturystyki, Trener Personalny w PZKFiTS, Instruktor Nordic Walking, Instruktor Kinezygerontoprofilaktyki, a od niedawna Instruktor Kettlebells i Cross Fit. Z całą pewnością to jeszcze nie koniec, bo Tomek ma mnóstwo pomysłów, energii i wciąż dąży do rozwoju zarówno swojej firmy jak siebie. Master Sales, Success and Change, Motivaction, Egomanagement, Kurs menadżera klubu fitness, NLP – to tylko kilka z kursów rozwoju osobistego, sprzedaży i zarządzania w jakich uczestniczył do tej pory. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów.

Przygotowując materiał do jego prezentacji kilkakrotnie złapałam się na myśli, że oto trafiłam na człowieka z większą pobudliwością niż moja. Jego kreatywność i pozytywny stosunek do świata są imponujące. Praca nad reportażem była czystą przyjemnością i nie wymagała ode mnie wysiłku, by w sposób ciekawy przedstawić Wam jego sylwetkę. Tomek doskonale zrobił to sam.

W naszej ofercie
Dane kontaktowe

Janusz Rękawek

Plac Wolności 7A
19-400 Olecko

tel. 87 520 04 41
tel. kom. 502 540 967
fax. 87 520 45 87

Godziny otwarcia: pon. - pt. 7.30-15.30

Newsletter

Zapisz się do newslettera, będziemy Cię informować o najbliższych wydarzeniach